Květen 2009

Pár vtipných videii ;)

29. května 2009 v 17:54 videa

Parodie:s mužským hlasem
A poslední dabing mno chcípám XD

Doporučuju ;)

29. května 2009 v 17:35 Kecy kolem blogu
Jmenujete se Christof a jste rytíř na křižáckém tažení.V bitvě vás však zasáhne šíp a vy omdlíváte.Když se probudíte,spatříte tvář ženy,o které si myslíte,že je to anděl...
Ona žena je Anežka.Jeptiška ve staré Praze,která vás léčí a stará se o vás.Mezi Christofem a Anežkou vznikne jak jinak než láska.Ovšem v noci když se setmí,do Prahy vstupují démoné a napadají obyvatele.Vy jako hrdina démony pobíjíte,až se jednou v noci touláte po ulici a chytne vás Ecaterina-vůdce upírského klanu Brujah.Kousne vás a stanete se jedním z jejích vojáků.
Christof se s tím že je upír nechce smířit,ale záhy zjistí,že upíři jsou na straně lidí a chrání je.Pouze některé zlé klany mír mezi lidmi a upíry narušují.Christof ale ani jako upír neztratil lásku k Anežce,a když jednou uteče z kostela,vydává se jí hledat a to na celá staletí (hra se odehrává od středověku až do moderní doby)...
Jak to dopadne,záleží na vás.Jestli budete lidi ochraňovat,tak dobře,pokud budete zabiják,konec bude stejně krutý jako vy.
Hra je krásně graficky propracovaná.Jak postavy,tak okolí.Všechno je 3D.I po hudební stránce je na tom hra výborně.V každé lokaci hraje jiná hudba a vždy se do prostředí hodí a vyvolává tu správnou atmosféru.
Úžasné jsou jednotlivé části hry.V Praze najdete Petřín,Juditin most,Zlatou uličku,ale i sochu sv.Václava na koni.Je to sice po stránce historické nesmysl,ale už jenom to že Americká firma do hry dala naše dějiny českého hráče potěší.Ze známých postav uvidíte Kosmase,Libuši,Kazi,Tetu apod.Mimo Prahy se ještě ocitnete ve Vídni nebo New Yorku.Z postupem do moderní doby se mění i vaše oblečení - Christof např.změní svůj křižácký ohoz a místo meče si pak klidně vezme pistoli.
Ovládání je snadné - vše ovládáte pouze myší.Máte několik speciálních schopností a k dispozici několik léčivých lektvarů,svitků apod.
Jediné co vás možná někdy naštve je,že jakmile se k vám přidá více postav,některé z nich občas někde uvíznou nebo na vás jen tak koukají,zatímco vy bojujete v hodně tvrdém boji a vaše životy jdou rychle dolů.Přesto však tyto občasné kiksy hře neubírají na kvalitě.Jakmile si ji jednou spustíte,už ji musíte dohrát až do konce(a že je to hodně dlouhá hra).A navíc - hra má i multiplayer,kde si můžete vytvořit vlastní levely.

Zde je několik obrázků ze hry:

V současnosti mi doma tahle hra nejde spustit což mě přivádí do nepříčetnosti,ale snad nám brzo opravý kompl,jinak tahle hra už v obchodě moc není,páč je už starší a já k ní přišla jen díky tomu,že jsme jí dostali k našemu počítači,ale dá se myslím stahnout přes torrent nebo si řekněte na této stránce www.soucalibur.blog.cz pokud miluje te upíry budete do toho zažraní ;)


Mp3 na přání

29. května 2009 v 16:23 mp3
Takže sem pište co byste tu chtěli za mp3 a já se to pokusím splnit.Samozřejmě pokud to najdu ;)

News avošky ;)

29. května 2009 v 16:22 avatary

smiley toes...Be Colorful...

http://images.bigoo.ws/content/icon/girls/girls_79.gif


th_music.jpgPhotobucket - Video and Image Hostingheart cookie cuttersPhotobucket - Video and Image Hostinghttp://img408.imageshack.us/img408/266/kureyx1.pnghttp://i66.photobucket.com/albums/h259/paulinhapbgb/Avatars%20-%20Misc/LoveInCloudsborder.jpgduckiesllove

http://images.bigoo.ws/content/icon/love/love_89.jpghttp://images.bigoo.ws/content/icon/friends/friends_37.gifhttp://images.bigoo.ws/content/icon/love/love_292.jpghttp://images.bigoo.ws/content/icon/love/love_290.png


http://www.myspacenow.com/myspace/myspaceicons68.gifhttp://www.myspacenow.com/myspace/myspaceicons63.gif

Bleskovka1

28. května 2009 v 15:18 | MK |  Bleskovky
1)ahoj
2)tak začnem XD
3)vyber jedno roční období:jaro,léto,podzim,zima.
4sladkost,která nejvíce vystihuje léto:zmrzka,čokoláda,bonboniera,hašlerky,lízátka
5)Na co se v létě nejvíc těšíš?
a)nebude škola,b)na hezcí kluci na koupáku,c)na zmrzlinu a plavání,d)na vše co je společného s létem
6)Co v létě nosíš?
a)to co v zimě XD,b)sukni a tílko nebo triko s krátkým,c)rifle,třičtvrťáky a k tomu triko,d)střídačka
7)co ti ve škole nejde za předmět?
8)Co na diplomek?(Můžeš si vybrat i povídku,ale napiš jakej druh;))
9)tak jo čauky a zas se někdy stav až se to tu rozjede ;),nebo klidně i dřív XD

Platonic love 1

28. května 2009 v 15:00 | MK-Kudibal |  Platonic love
Platonic love 1
Takže tohle je twincestní povídka,která mě nedávno napadla.Moje inspirace byly především fans této kapely a tak trošku i pocity mě samotné ještě před rokem.Vzniklo z toho tohle.Možná to bude pro někoho blbost,ale myslím,že jsem v ten den měla celkem pisatelskou náladu tak snad je to poznat ;).Jinak první a z velké části i druhý díl není moc twincestní spíš taková rozjížďka.A taky koho nezajímá twincest připadně k němu má odpor ať to radši nečte.Jinak pro ty co pořád neví co je to twincest(twincest je milostný vztah mezi bratry konkrétně dvojčaty).Pokud vás i po tomhle vysvětlení nepřešla zvědavost klikněte na celý článek a příjemné počtení ;).Jo ještě Bill a Tom tady neví,že jsou bráchové a Th existuje pouze ve třech čili Bill a Géčka.

Muse fotky

28. května 2009 v 13:44 Muse


a poslední animky zdroj:zde

Rihanna a nahý fotky

28. května 2009 v 13:35 Novinky u celebrit
Na internetu se o víkendu objevily fotky nahé Rihanny. Měla to být dokonalá pomsta, která by zpěvačce zničila pověst a kariéru. A mstít se měl její bývalý přítel Chris Brown, s nímž se rozešla poté, co ji na počátku února brutálně zmlátil. Z nekalého odvetného útoku Browna obvinila Rihannina nahrávací společnost, zatímco on to vehementně dementuje a tvrdí, že s tím nemá nic společného.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : " ", description : " ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "", type : "dynamic", sourceUrl : "" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/718/167188-gallery1-ao7my.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Rihanna na fotografiích, které unikly do médií.
úterý 12. května 2009, 14:34 - Los Angeles
"Toto je jak lživé, tak pomlouvačné tvrzení. Chris nezveřejnil na internetu žádné fotky s Rihannou," uvedl mluvčí zastupující Browna.
Přitom svého bývalého z odhalení intimních snímků podezřívá i samotná Rihanna. Podle ní on jediný měl obrázky z Hollywoodského hotelu, na nichž ji vyfotil ve vaně a v ložnici, když mu ukazovala prsa a zadeček. Na jednom snímku ze zveřejněné série je také Brown s růžovými trenýrkami na hlavě.
Zpěvačka prý před skandálem utekla na Havaj a bude tam tak dlouho, dokud vše neutichne.

Nahrávací společnost se snaží fotografie vygumovat

"Šílí z toho. Zrovna se jí dařilo zotavit po několika šílených měsících. Nemá vůbec ponětí o tom, jak se ty snímky dostaly na internet, ale je rozhodnuta to zjistit… Odletěla rychle na Havaj, aby utekla před lidmi. Nahrává své nové album a chce se na několik dní zavřít před světem do studia," uvedl zdroj blízký zpěvačce pro britský list NOTW.
Nahrávací společnost Rihanny pracuje rychle, kontaktuje všechny subjekty, kde jsou nahé fotky bez jakékoliv cenzury umístěny a žádá je o jejich stažení.

Tom Kaulitz z TH a případ zmlácené fans

27. května 2009 v 21:05 Novinky u celebrit
  • Tyhle holky přímo Tomovi do obličeje řekly "Šukáš se svým bratrem a líbí se ti to, že?"
  • Twincestníma montážema mávaly i po Simone a zároveň jí posílaly maily, ve kterých byly twincestní montáže od různých autorů. (ti by se divili, kdyby věděli, co všechno se s jejich montážema dělá - Al, dělej, žes tohle nečetla :D spousta fans teď nadává těm twincestním, prý je to všechno jejich vina - ale copak ony můžou za to, že těmhle krávám hráblo a měly zrovna rády twincest? přesně, jak napsala Alleg, tyhle montáže nejsou určeny k tomu, aby se dostaly do rukou kluků) ...

Muse voňavka

27. května 2009 v 20:59 Novinky u celebrit
Velmi moderní, elegantní, dámská vůně s pižmovým nádechem.

Hlava
hruška, rostlina champagne
Srdce
bílá lilie, vanilka
Základ
heliotrop, bílé pižmo

omg asik chápete proč to říkám XD

JOOP! Muse - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml


Avošky

27. května 2009 v 20:29 avatary
Rodinka Galetových 1 díl

27. května 2009 v 19:56 | MK-Kudibal |  Rodinka Galetových
Pozn:Tohle je moje vůbec první FF o upírech a možná to není takové,jako od zkušených pisatelů,páš já jsem spíš twincestně založená.A v tom menší upozornění už tam někdo zemře,ale nebojte se už začala psát druhý dílec takže ho možná zachráním ;) a trošku jsem to upravila.


Říkáte si upíři v této době v minulosti je to možné?Odpověď zní ano.Moje rodina je trošku zvláštní,lišíme se od ostatních,máme v sobě určité tajemno a spoustu lidí to děsí,a tak s námi nechtějí mít nic společného.Já jsem nejmladší člen naší rodiny.Jmenuji se Max je mi 14 a jsem fyzický upír.Co to znamená?Upíři jsou buď fyzičtí nebo psychičtí.Psychičtí dokáží dobře kontrolovat sami sebe,jejich skutečné já nad nimi nevítězí.Jako každou noc jsem se vydal,jak jsem tomu říkával na obhlídku.Procházím temnými ulicemi,sem tam zabliká žárovka lampy.Vzduch je vlhký zrovna po dešti a dýchá se proto o něco lépe,KOnečně jsem před sebou zahlédl svou oběť.Mladé děvče procházející se mezi lavičkami parku.Využiji svojí schopnost rychlého přemístění a v mžiku stojím za ní.Vítr jí ofoukne a vlasy se jí trošku nadzvednou a já ucítím onu známou vůni,která mne přivádí k šílenství. Už není cesty zpět,a proto jí oslovím:;Slečno promiňte".S úsměvem se otočí,ale v té chvíli se na ní vrhnu ochutnám její krev poprvé a už nemohu přestat.Piji a piji až klesne mrtvá k zemi.Moje košile je zbarvená její krví.Musím jí někam schovat vezmu jí do náruče a odnesu jí do nedalekého křoví,Tam jí položím a na za zakrvácenou košili si vezmu mikinu,kterou mám uvázanou kolem pasu,Vím,že pokud někdo zjistí ,že za všechny vraždy v okolí mohu já zemřu,a možná zahyne i moje rodina.Musím se dostat co nejrychleji ke své rodině.A tak jsem se rozběhl k našemu domu.Hned jakmile jsem vešel do domu vrhla se ke mne má plačící matka."Co se stalo mami?,,Myslela jsem,že už se vyplnilo co jsem před chvílí viděla."Co jsi viděla"?Zeptám se.Místo odpovědi začne a pomalu a důrazně."Myslím,že je na čase,abych ti něco řekla."Posaď se"Vybídne mne."Počkej mami mám košili od krve můžu se jít převléct?"Místo odpovědi kývne hlavou a já mžiku vyběhnu do svého pokoje.Bojím se toho co mi chce říct.Vím,že se to týká mne a ni dobrého to nebude.Vzal jsem si svojí černou košili a rychle pospíchal za mámou.Kolem se už nashromáždila celá naše rodina a jí si nejistě sedl do středu toho dění.Máma se obřadně postavila."Takže,opravdu velmi težko se mi o tomhle s tebou mluví,ale myslím,že bys měl znát fakta,Když si byl malý a měl ses narodit provázely mne strašné noční můry.Viděla jsem ve snu obrovskou hranici a kolem křičící dav lidí.Uprostřed na hranici stál chlapec,který prosil o život.Nikdo se nad ním však neslitoval a hranice se rozhořela a ten křičel obrovskou bolestí,kterou mu plameny způsobovaly a oči mu pomalu vyhasly.Kdysi jsem se dozvěděla,že ty zemřeš velmi mladý.Nechceme o tebe přijít,ale bohužel nezbývá ti moc času synu".Ale já nechci umřít a zvlášť ne upálením".Rozkřiknu se na matku."Takže jsem se narodil,abych zemřel.Možná ano,ale jsem příliš mladý na to,abych zemřel.Musím najít způsob,jak tomu zabránit."Osudu se neubráníš".Poprvé promluvil můj otec.Nikdo nechceme,aby si odešel,však osud ukáže,jak to má s tebou být."Dobrá já se nevzdám".


O pár dní později…………………………
Max:
Uběhlo pár dní a já stále nenašel způsob přežití.Nikdo mi nedával příliš naděje.U našeho domu hlídkovaly zástupy lidu a jen čekaly až se ukážu pravé tváři.Jednoho dne jsem dostal strašný hlad a ukojit mne nedokázala ani zvířecí krev.Rozhodl jsem se riskovat a projít zástupem.Jakmile mne zahlédly venku zkoumavě si mě prohlíželi .Byl jsem zchátralý,protože pár dní jsem se se svou rodinou dělil o krysí krev.Moje rty jindy tak prokrvené byly skoro neprokrvené.Moje pleť byla nezvykle suchá bez ruměnce,který se mi vždy vytvořil po dobré večeři,nohy se mi podlamovaly pod tíhou vlastního těla.Jakmile jsem zahlédl dychtivé pohledy lidí věděl jsem,že vylézt ven nebyl příliš dobrý nápad.V mžiku se na mne sesypali a já neměl sílu k obraně.Hranice už byla připravená nějakou dobu.Ano přesně tak jak předpověděla moje máma,ale tesně před smrtí jsem vyřkl přísahu:Já se vrátím a pomstím se za svůj mladý život.

Pokračování příště


Předmluva

27. května 2009 v 18:53 Kecy kolem blogu
Takže začneme asik od minulosti,kdysi jsem měla blog návštěvnost celkem ušla ovšem mě na něj nezbýval čas tak jsem ho musela smáznout,ale za pár měsíců mi psaní začalo chybět,a tak jsem se rozhodla zkusit to znova,a začít od začátku.Tak doufám,že to tu bude pro vás aspoň trochu útulný.Celý tenhle blog je spíše o povídkách a ff,ale najdete tu i něco jiného,ale spíše je pro čtenáře ;)