Doporučuju ;)

29. května 2009 v 17:35 |  Kecy kolem blogu
Jmenujete se Christof a jste rytíř na křižáckém tažení.V bitvě vás však zasáhne šíp a vy omdlíváte.Když se probudíte,spatříte tvář ženy,o které si myslíte,že je to anděl...
Ona žena je Anežka.Jeptiška ve staré Praze,která vás léčí a stará se o vás.Mezi Christofem a Anežkou vznikne jak jinak než láska.Ovšem v noci když se setmí,do Prahy vstupují démoné a napadají obyvatele.Vy jako hrdina démony pobíjíte,až se jednou v noci touláte po ulici a chytne vás Ecaterina-vůdce upírského klanu Brujah.Kousne vás a stanete se jedním z jejích vojáků.
Christof se s tím že je upír nechce smířit,ale záhy zjistí,že upíři jsou na straně lidí a chrání je.Pouze některé zlé klany mír mezi lidmi a upíry narušují.Christof ale ani jako upír neztratil lásku k Anežce,a když jednou uteče z kostela,vydává se jí hledat a to na celá staletí (hra se odehrává od středověku až do moderní doby)...
Jak to dopadne,záleží na vás.Jestli budete lidi ochraňovat,tak dobře,pokud budete zabiják,konec bude stejně krutý jako vy.
Hra je krásně graficky propracovaná.Jak postavy,tak okolí.Všechno je 3D.I po hudební stránce je na tom hra výborně.V každé lokaci hraje jiná hudba a vždy se do prostředí hodí a vyvolává tu správnou atmosféru.
Úžasné jsou jednotlivé části hry.V Praze najdete Petřín,Juditin most,Zlatou uličku,ale i sochu sv.Václava na koni.Je to sice po stránce historické nesmysl,ale už jenom to že Americká firma do hry dala naše dějiny českého hráče potěší.Ze známých postav uvidíte Kosmase,Libuši,Kazi,Tetu apod.Mimo Prahy se ještě ocitnete ve Vídni nebo New Yorku.Z postupem do moderní doby se mění i vaše oblečení - Christof např.změní svůj křižácký ohoz a místo meče si pak klidně vezme pistoli.
Ovládání je snadné - vše ovládáte pouze myší.Máte několik speciálních schopností a k dispozici několik léčivých lektvarů,svitků apod.
Jediné co vás možná někdy naštve je,že jakmile se k vám přidá více postav,některé z nich občas někde uvíznou nebo na vás jen tak koukají,zatímco vy bojujete v hodně tvrdém boji a vaše životy jdou rychle dolů.Přesto však tyto občasné kiksy hře neubírají na kvalitě.Jakmile si ji jednou spustíte,už ji musíte dohrát až do konce(a že je to hodně dlouhá hra).A navíc - hra má i multiplayer,kde si můžete vytvořit vlastní levely.

Zde je několik obrázků ze hry:

V současnosti mi doma tahle hra nejde spustit což mě přivádí do nepříčetnosti,ale snad nám brzo opravý kompl,jinak tahle hra už v obchodě moc není,páč je už starší a já k ní přišla jen díky tomu,že jsme jí dostali k našemu počítači,ale dá se myslím stahnout přes torrent nebo si řekněte na této stránce www.soucalibur.blog.cz pokud miluje te upíry budete do toho zažraní ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama