Červenec 2009

Náš strom 5

27. července 2009 v 11:23 | Cath a Mk-Kudibal |  Náš strom
Takže nedivte se kdo to píše:-). Dělám MK-Kudibal betaread a jelikož sem včera nestihla poslat opravený Náš strom, tak to sem dneska házim já. Tenhle díl se určitě povedl a myslím, že si ho užijete jako já;-). Pěkný čtení

Tom zalehl k Billovi. Billova hlava vykoukla z deky pořád se trochu třásl, ale bál se požádat Toma o obětí přece jen bylo ještě na něj trochu brzo a on se obával že zítra až se vzbudí bude všechno jako dřív.
"Tome?" Prolomil to ticho mezi nimi a pohlédl Tomovi do očí. "Copak?" Zase chtěl říct bráško, ale zarazil se. "Kdy budeš číst tu povídku?" "Asi zítra pokud budu mít čas. Proč se ptáš?" "No já jen, že ta poslední kapitola není zrovna to co bys měl vidět.Tak jestli sis to čtení té povídky třeba nerozmyslel?" "To víš, že jsem si to nerozmyslel," Tom se posunul trochu víc ke kraji, protože Bill byl zase jen na malém kousíčku postele.
"Ale mně se to nepovedlo, potřebuju to napsat znovu." "Ale nepotřebuješ Bille ani ty předchozí díly si nepřepisoval a posuň se trošku víc ke mně nebo budeš za chvilku na zemi."
"A-A to vážně můžu?" "Bille kdybys nemohl, tak tě nechám přespat rovnou na zemi." Bill se tedy trochu nedůvěřivě posunul. Měl sice pocit, jako by v Tomových očích viděl něco co dřív nikdy neviděl, ale u Toma si nikdy ničím nemohl být jistý. Občas měl pocit, že o něm už něco ví, ale v další vteřině se jeho starší bratr zachoval úplně jinak než doufal, že se zachová. Ve tmě si vzájemně hleděli do očí. Po chvilce mlčenlivého pozorování prolomil Bill to ticho ,které mezi nimi panovalo:
"Tome vím, že bych na tohle neměl zavádět hovor, ale docela už nějakou dobu jsem o tom přemýšlel." "A o čem si přemýšlel a k jakému závěru si došel?" Zeptal se i když trošku tušil odpověď. "Jde o nás Tome, nechováme se k sobě jako bratři. Občas bych chtěl, aby si byl pro mě dobrý přítel i bratr v jednom. Mám tě rád víš." Zašeptal potichounku poslední větu a čekal co Tom odpoví. Ten na Billa chvíli zíral. Nevěděl co na to říct. Zahřálo jej to u srdce a zřetelně se mu vybavily všechny ty roky, kdy žili pod jednou střechou, jako cizí lidé.
"Podívej já….asi si už pochopil proč se chovám, jak chovám. Já nedokážu snést, že tě mají všichni raději než mě. Pro ně jsi dokonalý a já jsem jen nula v pozadí. Vždycky jsem byl ten druhý a vždycky budu." Tom sám nevěděl, kde se v něm vzala ta vlna upřímnosti. Tohle nikdy nechtěl říct ani mámě věděl, že by ho nepochopila, že by na to řekla jen: "Ale Tome máš všechno co má Bill a já vás mám ráda oba". Ale tohle mu nestačilo chtěl mít v něčem navíc než to černovlasé stvoření. Jenže zatím dosáhl jen toho, že každý týden si vyšel s jinou holkou, Mel se mu vysmála, učitelé ho nenáviděli.

"Ale Tome přece jsou věci ve kterých si lepší třeba já," Bill se zamyslel, "jsem moc stydlivý a tak nemám žádnou holku, kdežto ty máš holek plno nebo se neumím líbat.
"Kdo ti řekl, že se neumíš líbat? Mě se zdá, že líbáš no úžasně." Tom se začervenal. Ještě, že byla tma a nebylo to vidět.
"Fakt? No víš s tebou to bylo poprvé, tak mě napadlo jestli jsem neudělal něco špatně.
"Děláš si srandu? To bylo poprvé? Myslel jsem, že když ses tenkrát zvedl při kompotu tak, že ses vážně líbal.
"Lhal jsem," odpověděl Bill prostě. "Bille já nad tím pořád přemýšlím a teď mám chuť udělat něco co jsem ještě nikdy neudělal." Bill se trochu víc zavrtal do peřin. Ten tón jakým jeho bratr mluvil byl zvláštní.
"Co chceš udělat?" Tom si nervózně olízl piercing ve rtu: "Můžu tě zkusit obejmout a přesvědčit se o něčem?" "A-Ano, ale o čem se chceš přesvědčit?" "To je teď jedno." Tom tu nechtěl detailně popisovat svoje pocity, které měl po onom osudném polibku. Přisunul se co nejtěsněji k Billovi a poprvé v životě ho jemně objal. Srdce se mu přitom jemném kontaktu rozbušilo a jeho naplňoval důvěrný a velmi příjemný pocit. Tom se odvážil rukou pohladit Billa po zádech.
"Tome," ozvalo se mu těsně u ucha. "Ano?" "Já….proč mi dáváš falešnou naději, že bude všechno lepší, když se zítra vzbudím a nic nebude jako dřív?" Ta otázka se sice do oné hezké atmosféry moc nehodila, ale Bill Tomovi pořád moc nevěřil. Jednou,když se k němu choval mile, tak mu druhý den řekl, že se trénoval na školní představení a tak se tehdy zapřísáhl, že už mu neuvěří ani slovo.
"Vzpomněl sis na to co jsem ti řekl před rokem, jak jsme stáli u našeho narozeninového dortu že? Podívej je mi to líto vážně." Bill na něj chvíli zíral. Nečekal, že se mu Tom omluví. Pořád čekal, že se začne smát a řekne, že to byla nějaká hloupá sázka s nějakým jeho známým, ale vypadalo to, že to Tom myslí smrtelně vážně. Tom si ho k sobě natočil a dlouze se mu zadíval do očí. "Teď ještě ta druhá věc," zašeptal a opatrně se k Billovi začal přibližovat. Billovi se vybavila jeho povídka. Název další kapitoly bude Nedůvěra a doufání v lepší zítřek.

Jedu na týden pryč

26. července 2009 v 20:54 Kecy kolem blogu
jj je to tak jedu do Českého ráje.Tak prosím všechny Sb nemašte mě.Taky co se týče povídek tak asik nebudou týden v provozu,ale pak to zkusím napravit až budu doma zatím se s vámi loučím a doufám,že tomuto blogu zůstanete nadále věrní.


Náš strom 4

25. července 2009 v 21:53 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 4
Tak konečně jsem se rozhoupala k dalšímu dílu.Není to tou anketou ze včera je to spíš tak nějak na termín.Teďka se tu ta povídka bude objevovat častěji.Ty ostatní povídky budou na chvíli odsunuty do pozadí.Tak přeju příjemné počtení doufám, že se vám tento díl bude líbit.

V tu chvíli se ozval hrom. Bill poplašeně nadskočil. Nechtěl dát najevo strach, ale jak už bylo řečeno, nedokázal se moc dobře přetvařovat a lhát. Tom si poposedl na posteli a se zájmem Billa sledoval.
"Poslyš Bille si nějaký nesvůj." V duchu si říkal co na to asi bratr řekne? "Ehm nejsem nervózní to se ti jen zdá." Bill se začal rozrušeně přehrabovat v nejbližší tašce s CD.
"Bille proč hledáš CD Neny nebo koho že to hledáš v tašce, kde mám CD jen Samyho Deluxe?" Bill zrůžověl a chvíli nevěděl co na to říct, nakonec ze sebe vypravil:"No napadlo mě jestli jsem to CD tam omylem nehodil." Tomovi malinko zacukaly koutky. Bill to řekl takovým tónem, že to z jeho úst vyznělo jako ta nejhorší výmluva. "A proč by sis to dával do tašky, kterou mám červeně podepsanou CD Samy Deluxe?" Bill pokrčil rameny: "Možná jsem to nečetl a hodil jsem to tam jen tak." Tom jen zakroutil hlavou: "Nechceš mi říct upřímně proč tu jsi?" Bill si nervózně zkousl spodní ret.
Mám mu to říct nebo nemám? Stejně,kdybych zatloukal tak to na mě pozná. "Dobře,ale nebudeš se smát a nikomu to neřekneš slibuješ?"
"Ok slibuju." Bill se nadechl a pak spustil: "Pamatuješ, jak jsem vždycky chodíval za mámou, když byla bouřka? To nebylo jen proto, abych si s ní popovídal. Bylo to i proto, že se odjakživa bojím bouřek." V tu chvíli zahřmělo a Bill se poplašeně přikrčil ke stolu." "M-Můžu za tebou?" Bill doufal, že jeho otázka není příliš troufalá.
"Jasně," poklepal Tom vedle sebe. Bill si sedl úplně na kraj postele, snad aby Tomovi nezabral moc místa na jeho posteli. "Nepřijdu ti k smíchu, že se ve čtrnácti bojím bouřky?" "Uznávám, je to trochu divný, ale ne nemožný, každý máme z něčeho strach."

"A z čeho máš strach ty Tome?" zeptal se Bill. "Hm vážně to chceš vědět?" Prohrábl si Tom spletené vlasy. Tohle neřekl ani svým kamarádům, natož aby o tom vyprávěl tomuhle trdlu. "Jestli nechceš tak mi to nemusíš říkat," stáhnul se okamžitě Bill. "Dobře, ale jestli to někomu řekneš zabiju tě." Když Tom uslyšel svůj vlastní hlas uznal, že moc přesvědčivě nezněl, ale na Billa to celkem zabralo. Tak tedy raději změnil výhružný hlas na mírný.
"Pamatuješ, jak jsme kdysi letěli jen kousek tím letadlem a já seděl na sedačce, jak přikovaný a upřeně sledoval tu nepříliš přitažlivou holku před námi a vůbec jsem se nekoukal z okna? Já mám strach létat letadlem. Dělalo se mi špatně a snažil jsem se myslet, že nesedím v letadle a tak jsem koukal na tu holku, i když se mi vůbec nelíbila." "P-Páni to jsem nevěděl myslel jsem, že ta holka, no….že se ti vážně líbí."
"Je vidět, jak málo mě znáš." Trochu se zarazil. Málem mu řekl bráško a takhle mu Tom ze zásady řekl jen když byl přinucený od mámy, ale sám od sebe mu to nikdy neřekl. Billa zkrátka vždy viděl jen jako malého otravu, kterého všichni obletovali a zbožňovali a on byl až na pomyslné druhé koleji.
"Chtěl bych tě poznat Tome," yypravil ze sebe Bill a pohlédl Tomovi do očí. V Tomových očích se zračil jistý druh nervozity. Co má na tohle říct?
"Ehm no můžeš dneska spát vedle mě ať nespíš na zemi." Tom se snažil stočit téma na něco jiného a povedlo se.
"Vážně můžu být tady s tebou?" "Bille kdybych tě tu nechtěl tak bych tě vyhodil už dávno," odpověděl Tom s úsměvem. Bill se zvedl a se slovy, že si jde skočit pro něco k sobě, vyběhl s pokoje. Billa trochu mrzelo, jak bratr vybruslil z jejich minulého hovorového tématu. Tohle bylo pro Billa velmi důležité, ale nechal to být. Když se o tom nechce zatím bavit, tak ho nebudu nutit. Bill ze skříně vyhrabal čisté trenky a přeběhl zpět do Tomova pokoje. Nakoukl dovnitř. Tom byl asi ve sprše, protože místo, kde předtím seděl zelo prázdnotou. Doufám, že Tom brzo přijde blesklo mu hlavou, zatímco ze sebe shazoval oblečení. Na to, aby se sprchoval se moc bál být v koupelně sám a tak jen v trenýrkách zalezl k Tomovi. Tom si dnes s koupáním trochu pospíšil. V hlavě pořád ten polibek z odpoledne. Mísilo se v něm tolik zvláštních pocitů až se jich sám bál. Napadali ho hříšně a hned na to zase rozněžnělé myšlenky. Takové pocity jsem měl jen u Mel co se to semnou sakra děje už na něj neumím být ani tvrdý. Je to takový roztomilý stvoření. Bože roztomilý nad čím to zase uvažuju. Takhle jsem uvažoval přece o Mel a teď po jednom polibku úplně stejně myslím na Billa. Tom se doutíral, oblékl si čisté boxerky a vypravil se do svého pokoje. Vzal za kliku a vklouzl dovnitř. Myslel si, že Bill spí, ale ten se krčil až po krk zachumlaný v peřinách se zacpanýma ušima. Tom se zasmál, tohle bude ještě zajímavá noc.

Které ff se mám teď věnovat

24. července 2009 v 20:52 ankety
Mám tu rozepsaných několik ff a tak jsem se rozhodla,že si zahlasujete jednu ff a té se budu věnovat dokud jí nedopíšu tak hlasujte a komentujte

Dva Tomové aneb skrytá láska 5

24. července 2009 v 19:37 | MK-Kudibal |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 5
Tak tady je další dílek.Doufám,že bude trochu ke čtení,i když to mám celkem promyšleno pořád sem nevěděla, jak to sepsat.Nakonec z toho vyšlo tohle


"Ehm Ehm," ozvalo se nad nimi. Oba Tomové od sebe prudce odskočili.Za nimi stál s rukama v bok a tvářil se, jako bůh pomsty. "Jé Bille, kde se tu bereš?" Nahodil Steiner milý tón hlasu, i když jej ten Billův vpád značně rozčílil. "Přišel jsem říct bráchovi, že je ho potřeba v jídelně. Má službu". Tom se dost neochotně zvedl. Vůbec se mu od Steinera nechtělo a v duchu proklínal Billa za to, že do toho tak zasáhl. Teď tu mohl klidně sedět a líbat se se svým dlouholetým idolem. "Tome uvidíme se na diskotéce," mrknul směrem ke Steinerovi a v doprovodu Billa šel na službu do jídelny. Bill celou dobu pozoroval svého bratra, jak se k dané situaci vyjádří, ale Tom mlčel a tak Bill začal sám: "Tome co to mělo být na těch schodech?" "A co mělo být na schodech?" Dělal Tom hloupého. "Nedělej,že nevíš málem jste se políbili."

"Aha ty myslíš to.To nic nebylo, jen jsem v tu chvíli nevěděl co dělám, ta jeho přítomnost mě zmátla." "Aha tak to by sis měl dát větší pozor na činy." "Co ti zase je?Jsi v poslední době divný Bille." "Prostě jen nerad vidím, že si se Steinerem" "Proč? To proto,že je s Markusem?" "To taky, nechává se jím dost ovlivňovat." Tom protočil očima. "Bille umím se o sebe postarat a i kdyby v tom, že se semnou začal bavit měl prsty Markus budu se trápit já ne ty." "To ano, ale jsi můj brácha a já tě mám rád a nechci, aby ses trápil." "Věř, že nebudu," poplácal ho Tom s úsměvem po zádech a vešel do jídelny. Bill si jen povzdechl: "Proč si tak hrozně naivní Tome?" Černovlasý chlapec se vydal k zadnímu hřišti, kde Filoména a její kamarádky hrály volejbal. Díval se na průběh zápasu, ale jeho myšlenky stále poletovaly u jeho bratra. Věděl, že ta scéna, kterou viděl bude dřív nebo později dotažená do konce a že Toma neuhlídá. Na tu diskotéku se mu vůbec nechtělo, ale musel tam jít, aby se aspoň pokusil Toma uchránit před tím, čeho se nejvíc obával, že má Steiner v plánu.
"Bille??" Filoména mu zamávala rukou před obličejem. "A-Ano?" "Chystáš se dnes na disko?" "Ano proč?" "Já jen, jestli je tvůj brácha volný k doprovodu?" "To nevím myslím,že jde se svým novým kamarádem." "Aha ty Bille nežárlíš trošku na Steinera? V poslední době jste spolu s Tomem dost málo," zachichotala se. "Ne nežárlím je dobré, že má kamaráda se kterým si tak rozumí." "Mě to popravdě docela štve, tvůj brácha mně vůbec nebere na vědomí".Bill měl sto chutí jí odseknout proč by takovou slepici měl brát na vědomí, ale ovládl se: "No víš pro bráchu jsou teď důležitější kamarádi." "Aha a až ho tohle období přejde dáš prosím vědět?" "Ano," hlesl naštvaně Bill. "Díky Bille, si strašně hodný a až budeš někdy potřebovat poradit nebo pomoct tak přijď." "Hm dobře". Popravdě ty bys mi nedokázala pomoct už vůbec, když to nedokáže ani máma, ani Andy a Tom už vůbec. No jo, Tom. Ta diskotéka, měl bych se připravit.
Bill vyběhl směrem do své chatky. Musel se připravit, protože do začátku diskotéky zbývala už jen hodina a čtvrt. Mezitím Tom doumýval špinavé nádobí v jídelně a šel se také připravit. Na Steinera narazil hned v chatce. Právě si oblékal čisté tričko s nějakým americkým logem. Tom chvíli sledoval jeho dokonale opálenou pokožku. Steiner na sobě cítil Tomův pohled a s úsměvem se k němu otočil. "J-Já už si nachystaný?" Vypravil ze sebe Tom. "Ano,ale víš pořád nevím jestli tam jít. Co bys řekl tomu, kdybychom zůstali tady a popovídali si, mohl bych ti ukázat nějakou hudbu, kterou poslouchám." Tom samozřejmě nadšeně souhlasil. Zatímco se Steiner přehraboval v batohu se Tom usadil k němu na postel. Konečně Steiner našel co hledal. Nové CD Samyho Deluxe. "Jé ty taky posloucháš Samého!"
"No jasně, je nejlepší, bohužel jsem nikdy nemohl na jeho koncert. Vždycky mi do toho něco vlezlo. Někdy bych si na něj rád s někým zašel. "To já byl na jeho koncertě. Je to docela odvaz, ale musel jsem bez Billa, ten by to tam nevydržel ani pět minut, nenávidí hip-hop víš?" "A s kým si tam vlastně byl?" "No sám." "To musela být nuda. Proč s tebou nešla nějaká pěkná holka?Třeba Filoména?"
"Filoména ta mě vůbec nezajímá. Není vůbec můj typ." "Vždyť si s ní randil a navíc ta holka je do tebe blázen." "Hm myslíš? Řekl bych, že je blázen spíš do tebe." "A nebo do nás obou," zasmál se Steiner. "Můžu se na něco zeptat Steinere?" "Jasně ptej se." "Líbí se ti Filoména?" "Tome vidím asi stejně, jako ty Filoména, že nemá charakter. Pro mě je u holky důležité, aby nebyla bezcharakterní." "Máš zajímavý názor. To mě na tom ani nesejde, zvlášť ne u holek." Tom se kousl do rtu. Snad to nevyznělo tak, jak si myslel, že to zní. "Co tím chceš říct?" Tom nevěděl, jak z toho vybruslit a nakonec ze sebe vypravil: "Pro mě je důležitější, aby si od našeho prvního setkání nic neslibovala a aby byla hezká." "A jaký je tvůj ideál krásy?" "Nemám ideál, protože hezky může vypadat bruneta, blondýna i tmavovláska."
"Hm…. takže pro tebe žádný vážný vztah neexistuje?" "Ale existuje, ale víš já miluju jen jednoho člověka, ale nevím jestli on to cítí stejně." Zadíval se Steinerovi do očí. Teď nebo nikdy pomyslel si Steiner, nahnul se nad Toma a spojil jejich rty v prvním krásném polibku.

Kontakty na mě

23. července 2009 v 21:03 Kontakty na mě
Tak tady máte nějaké kontaky na mě,když byste třeba chtěli pokecat na chatu nebo facebooku případně na libku,ale moc nechodím kontroluju většinou vzkazy,ale když mě pozvete k nějaké debatě tak neodmítnu .

Pak mám mail toho dám na požádání

Platonic love 5

21. července 2009 v 18:35 | MK-Kudibal |  Platonic love
Platonic love 5
Další díl Platonicu.Já vím,že mi to dlouho trvá,ale mám teď rozepsaných víc povídek tak se to snažím všechno stihnout a povídky beru od těch co tu dlouho nepřibyly,takže další na řadě jsou Dva Tomové a pak teprve Náš strom.Tak příjemné počtení.

Ráno:
Tom:
Vzbudila mně příšerná bolest hlavy.Chytl jsem se za hlavu dezorientovaně se rozhlédl kolem."Moment,kdo je ten kluk vedle mě?Trochu jsem s ním zatřásl.Zamručel moje jméno a ještě víc se na mně nalepil.Snažil jsem se vybavit včerejší noc Andy,párty začal jsem se s ním líbat,ale asi to neskončilo jen u toho."Hm to bude ještě zajímavé ráno"Brouknu si pro sebe.A vší silou se pokusím vyprostit s obětí toho kluka."Neodcházej"Ozve se vedle mě.Otočím trošku,abych mu viděl do očí.Má nádherné hluboké oči to musím uznat."Abych někam šel tak to bys mě musel pustit"Zasměju se.""Promiň,ale nechci abys odcházel."Ty si všechno pamatuješ?"Ano pamatuji si všechno detailně"."Je zajímavé,že si vůbec nic nepamatuju"."To myslíš vážně?"Vážně vůbec na nic si nevzpomínám jen na to,že jsme byli na párty s Andym a pak,že jsem trochu víc pil s tebou,ale tvoje jméno si taky nepamatuju."Jsem Bill"."No jo hezké jméno"Dík,ale byl bych radši kdyby sis ho pro příště zapamatoval."A ta předešlá noc?"Ta pro mě hodně znamená Tome,ale záleží jen na tobě jak se k tomu postavíš.Nechci tě do ničeho nutit.Nevypadáš,jako typ na dlouhé vztahy."Nech toho dokážu být věrný ,když chci."Já vím,když chceš"."Jinak tady je moje číslo,dneska mám celkem nabitý program tak musím spěchat do studia.Což bude hrůza,protože mám celkem kocovinu,ale co se dá dělat."Vzal kupu svých věcí,oblékl se lehce se upravil,když už chtěl jít něco se ve mně zvedlo a já k němu přistoupil."Počkej ještě chvilku.Otočil se a čekal co ze mě vypadne."Ale nic"řekl jsem nakonec.Nějak jsem nevěděl co říct.S té noci se mi začaly vybavovat jen útržky.Tak jsem se nemohl obhájit tím,že pro mne to taky něco znamenalo.Bill ke mně i přesto,že jsem ze sebe nic nedostal přistoupil a vtiskl mi něžný polibek na rty."Já věřím,že až se trochu sebereš vzpomeneš si.Jsem moc rád,že jsem tě poznal a na stole máš to číslo.Zavolej,když budeš chtít"."Dobře děkuju".Ještě chvilku jsem se díval na dveře,kterými Bill před chvílí odešel.V hlavě se mi začaly až teď míhat vzpomínky na předešlý večer,ale už bylo pozdě.Bůh ví jestli se s ním ještě uvidím a budu mu moct říct,že já to nebral,jako alkoholový úlet,ale copak by ten vztah o něčem byl,když on je hvězda a já obyčejný kluk z vesnice co vedle něj působí mírně křupanským dojmem?A co Andy ten by mě ukamenoval,když by se dověděl,že jsem mu přebral jeho lásku.A vůbec,kde je Andy?Vyšel jsem na chodbu.Kolem bylo prázdno až na pár kluků,kteří se váleli s nějakými lehčími dívkami na zemi.Překročil jsem je a vydal se dolů po schodech a konečně jsem ho zahlédl.Andy si ustlal na
barovém stole.V ruce svíral flašku od Becherovky a ze spaní mumlal Billovo jméno.Trochu jsem s ním zatřásl a Andy se vymrštil do sedu a dezorientovaně se rozhlédl."Kde to jsem a kde je Bill?"Trošku jsme pařili a Bill už musel jít"."Aha to je škoda doufal jsem,že mi dá číslo"Povzdechl si a slezl ze stolu."Třeba ti ho dá příště"."Hm myslíš"Jasně"Přisvědčím s úsměvem.Trošku mě hryže svědomí,ale budu to co se stalo raději tajit. Vím,že by to Andy neunesl a teď,když jsem se nad tím zamýšlel připadal jsem si hrozně podle a asi to bylo vidět,protože při cestě na zpětný autobus se mě Andy zeptal:"Je ti něco?"Ne nic mi není"

Moje třída

20. července 2009 v 18:05 Kecy kolem blogu
Tak vás seznámím s mojí doteď třídou
Jsem ta holka v té hnědé mikině s černýma vlasama :)

rihanna fotky

20. července 2009 v 18:03 Rihanna
Mě osobně se zdálo nej když měla dlouhé vlasy

Nápad na ff

17. července 2009 v 19:45 Kecy kolem blogu
Takže dostala jsem takový nápad na novou twincestní nebo i hetero povídku o TH.Ispirací je mi můj oblíbený horor,který to vám neřeknu,aby jste mi ten nápad nevzali tak hlasujte v níže uvedené anketě jestli to mám převést do hetero o TH nebo TWC a nebo s nějakými jinými vymyšlenými postavami

Madonna-špatná zpráva

17. července 2009 v 6:25 Novinky u celebrit

V troskách pódia pro Madonnu zemřel jeden člověk

Jednoho mrtvého a šest zraněných, z toho dva těžce, si ve čtvrtek vyžádal pád pódia, které na stadionu Vélodrome ve francouzském Marseille technici budovali pro koncert zpěvačky Madonny. Plánovaný koncert byl kvůli tomuto neštěstí zrušen, uvedla agentura AFP.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Madonna při londýnském koncertu", description : "Madonna při londýnském koncertu", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK/AP", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/396/173961-gallery1-i2sfp.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Madonna při londýnském koncertu
FOTO: ČTK/AP
Včera 19:02 - Marseille
(Aktualizováno: Včera 20:49 )
Madonna v prohlášení zveřejněném prostřednictvím francouzského organizátora koncertu uvedla, že je neštěstím "zničená". "Právě jsem se tu tragickou zprávu dozvěděla a jsem zničená. Modlím se za zraněné a jejich rodiny a chci vyjádřit nejhlubší sympatii všem, kterých se tato událost týká," vzkázala zpěvačka.
Madonnin koncert se měl na stadionu, který je domovem fotbalového týmu Olympique Marseille, konat 19. července. Okolnosti neštěstí ani jeho příčina nejsou zatím známy, protože okolí stadionu bylo před plánovaným koncertem pro veřejnost uzavřeno.
Marseilleský Vélodrome je s kapacitou 60 000 míst druhým největším stadionem ve Francii. Koncert plánovaný na 19. července měl být druhým ze dvou Madonniných vystoupení ve Francii - první se konal 9. července v pařížském Bercy.

Obrázky z povídky Náš strom(vybavení domu)

16. července 2009 v 9:13 Obrázky k povídkám

Kaulitz dům:

Kuchyň:
Obývací pokoj
Pokoj Billa focený bez postele :)
ložnice Simone
Pokoj Toma(Ty knížky tam sou jen,aby to vypadalo věrohodně)XD
Horní koupelna
spodní koupelna
zahrada

Postavy z povídky Platonic love

16. července 2009 v 8:32 Postavy z povídek
Platonic love je vlastně tak trochu o fans TH.Nechala jsem inspirovat i tak trochu sebou samou před skoro čtyřmi lety.Je to povídka,která začíná nerozlučným přátelstvím Toma a Andyho,které nakonec rozdělí láska,jak už se to občas u kamarádů stává,někteří dají přednost silnějšímu citu.Jiní naopak přátelství a pro co se rozhodne se dočtete v této povídce.

Andy:Tomův nejlepší kamarád.Šˇílený fanoušek tH a obdivovatel Billa Kaulitze.Proste je do Billa Platonicky zamilovaný.

Tom Kaulitz:Nejhlavnější postava skoro celý příběh vypráví Tom.Tom TH vůbec nezná a z Andym jde na autogramiadu jen tak,aby se neřeklo.Ovšem to se stane osudným.

Bill Kaulitz:Idol dívek a slavný zpěvák skupiny TH.Na první pohled ho zaujme Tom.

Joachin:otec Toma snáží se Tomovi najít tu správnou matku.

Marie:Přítelkyně Tomova otce.

Miley Cyrus videoklipy

16. července 2009 v 8:12 Miley Cyrus
7 things
Fly on the wall
Star all over
See you again
The climb


Nejsem zrovna fans Miley,ale některé písničky od ní jsou docela pěkný :)


Muse videoklipy

16. července 2009 v 7:43 Muse
Invincible
Bliss
Plug in baby
Time is running out
Coma
Host(není to klip)
Twin(taky není to klip,ale docela dobrá písnička)

Náš strom 3

15. července 2009 v 12:07 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 3
Tak je tu další dílek slíbila jsem,že sebou hodím jenom doufám,že to bude čitelné.Tak komentujte ať vidím na čem jsem ;)

,,Cože?"Tom prudce vyskočil ze svého místa."Já nebudu líbat svýho bráchu spustil a propaloval smějícího se Andyho pohledem."Tome úkol je úkol.Nechtěj,abychom pak museli říct té hezké holce z devátého ročníku,že jsi srab.Tom si moc dobře uvědomoval následky téhle hry moc dobře si pamatoval na jednoho svého známého,který odmítl plnit jeden opravdu ostrý úkol a pak už se pověsti sraba nezbavil a Tom rozhodně nechtěl být další koho si budou po zbytek školního roku dobírat:"T-Tak dobře,ale mám podmínku uděláte kolem nás kruh,aby jste to viděli jen vy a ne někdo další z ulice".Všichni kluci až na Billa si vyměnili pár úšklebků a udělali kolem dvojčat těsný kroužek.Bill se koukal vyplašeně na bratra a modlil se,aby něco nezkazil.Bill se ještě nikdy skutečně nelíbal,zažil jen takové pohrávání se rty nebo dětské pusinky,ale nikdy ne skutečné francouzké polibky.A když se k němu Tom pomalu blížil byla v něm čím dál menší dušička.Tom se nejdříve jemně otřel o jeho rty,teprve potom se naplno vpil do jeho úst.Bill mu začal polibky váhavě oplácet.Jejich jazyky se propletly a Bill se teď musel snažit,aby mu neunikla žádná slina a tak se snažil nenápadně polykat."Hej kluci to už je přes čas"bouchl po chvíli Andy líbajícího Toma do ramene.Tom se dost neochotně odtáhl.Bylo zvláštní,jak moc se mu to líbilo,když líbal Billa bylo to jiné než z jakoukoli jinou holkou, cítil takové šimrání v břiše,které mu bylo úplně cizí.Do konce hry nemyslel na nic jiného než to co se odehrálo před malou chvílí.Ovšem nebyl sám,kdo měl takové tužby i Bill měl v sobě zmatek,který se snažil uklidnit faktem,že to bylo poprvé a že
to pro něj hodně znamená bez ohledu na to,kdo je ten,kdo ho líbal.Dnes z Toma vytáhnu můj deník a zapíšu si tam svůj nový zážitek.Trochu pochyboval o tom,že mu ho Tom dá,ale přece co je jeho to je jeho.Zvedl
se tedy z pohovky na,které
relaxoval po větším úklidu po Tomových kamarádech.Uklízet už Billovi dávno přestalo vadit dělal
to celkem běžně,Tom se nikdy neobtěžoval s nějakým úklidem za což
byl rád i nerad v dnešním případě spíš rád,protože si v hlavě pořád přehrával ten polibek."Bože nad čím to pořád uvažuji?"Zatřepal hlavou."To,že mne Tom ve hře políbil přece to bylo jen úkolově.Možná je to tím,že jsem poprvé ve svém životě byl bratrovi takto blízko,vždycky jsem přece chtěl,abychom byli těmi typickými dvojčaty.Nejlepší kamarádi a bratři v jednom.Ano asi to bude tím.Přisvědčím si nakonec,i když tak nějak cítím,že lžu sám sobě.Vyšlapal jsem schody a jemně zaklepal na dveře svého bratra.Nic se neozvalo a tak jsem vešel dovnitř.Tom seděl rozvalený na své posteli v uších měl mp3 a koukal nepřítomně na stěnu svého pokoje.Vypadalo to,že přemýšlí.Opatrně jsem se k němu zezadu přikradl a položil jemně ruku na jeho rameno.Tom sebou malinko škubl a otočil se na mne."Co tu chceš?"No víš já potřeboval bych svůj deník,chci si tam něco poznamenat."Hm a kdo řekl,že ti ho dám někdy nazpátek?Až budu mít dočtenou celou povídku tak možná"."Ale Tome ta povídka není dokončená,takže i když si to přečteš tak se nikdy nedovíš,jak to skončí."Chceš říct,že ta povídka ještě není ukončená,I když má už skoro 300 stránek?"Ano ještě není dokončená píšu jí už hrozně dlouho a pořád nemůže najít konce,skoro každý den přibývají nové stránky,protože mám hodně inspirace,rád bych jí dokončila,ale prostě to teď nejde."Proč?Tak konec můžeš napsat zrychlenější"."Tome ta povídka se něčím řídí"."Čím?Toma začala ta povídka hodně zajímat poprvé si myslel,že za ním jde to pískle kvůli té puse při té hře,takže byl mile překvapený,když se ukázalo,že je tu za úplně jiným účelem.Nějak se mu nechtělo se k tomu polibku vracet.Vždycky když si vzpomněl a to nádherné,jemné otření rtů o sebe a pak na to něžné proplétaní jazyků jeho srdce se naplňovalo pocitem,který neznal,ale ten pocit znal ve slabší míře Mel holky,která byla o rok starší než on.Tenkrát,když se na ní vrhl na školním dvoře a začal jí líbat zažíval podobné pocity,ovšem ten konec s tím jak za hromadného smíchu a vykuleného pohledu jeho Mel vzal nohy ramena nebyl příliš nejlepší.Pak,když druhý den potkal Mel ve Vestibulu svěřovala se svým zážitkem své kamarádce a když šel Tom kolem nich obě propukly ve smích."To ti nemůžu říct""Proč bys nemohl jsem tvůj bratr"Při slově bratr sklopil věděl,že to slovo v jejich případě a napolo rozpadlém rodinném vztahu nemám vůbec žádný význam."To jsi Tome,ale já už jsem se s tím svěřil Nickovy"."Aha on to taky četl?"Ano nemůže se dočkat pokračování"."To já se taky nemůžu dočkat,i když mi zbývá ještě 96 stránek.Zasmál se Tom.Billa malinko udivilo,že se Tom v jeho blízkosti směje a baví se s ním,jako by nic,že by ta povídka konečně začala plnit svůj účel,když jsem byl malý doufal jsem,že vylepší náš vztah možná na tom něco bude."Co na mě tak koukáš?"No nic jen,že máš dneska nějakou dobrou náladu"."To jen proto,že tu nikdo není a nemám si s kým povídat"Aha tak tomu už rozumím"."Dáš mi teda ten deník jen to tu v rychlosti dopíšu.Tom po chvilce váhání mu podal deník a Bill dopsal další kapitolu své povídky s názvem First kiss.byl to docela riskantní název a také riskantní obsah,ale Billovi to v tuhle chvíli nevadilo prostě to tak cítil a tak psal.Sem tam odstrčil stranou Toma,který mu koukal přes rameno což Billa znervózňovalo.Tom tedy po chvíli vzdal pokusy o koukání se do deníku a koukal raději na Billa.Se zájmem si prohlížel soustředěnou vrásku na jeho čele,jeho plné rty na kterých jeho pohled utkvěl nejdéle.Byly tak hebké a plné.Bill na sobě ucítil bratrův pohled a zvedl k němu oči.S další kapitolou byl hotov.Tom pohotově uhnul pohledem.Snad si nevšiml kam se to koukal."Hotovo Tome tady máš ten deník"."D-Díky"Vydal
ze sebe Tom a vzal si podávanou věc a doufal,že bratr zmizí z jeho pokoje,ovšem Bill tohle neměl v plánu dnes večer měla přijít bouřka a on chtěl využít toho,že má bratr dobrou náladu a najít si dobrou záminku ke společnosti.Bill nenáviděl bouřky vždycky chodíval za mámou do postele,před ní se nebál dát najevo strach,ale u Toma vždycky dělal,že něco hledá.To většinou,když máma nebyla doma."Ještě se podívám po jednom CD nemůžu ho najít".Tom kupodivu kývl na souhlas a Bill tedy začal předstírat,že hledá CD a venku se začal pomalu spouštět déšť

simple plan mp3

14. července 2009 v 19:30 mp3

To jsou ty co se mi líbily ty ostatní se mi moc nezdály tak jsem je sem nepřidávala,ale můžete si říct,jakou byste od nich ještě chtěli

Postavy z povídky Náš strom

13. července 2009 v 18:56 Postavy z povídek
Tahle povídka je možná taková spíš klasická twincest no dobře neobvyklejší.Bill a Tom jsou dvojčata,ale vůbec to tak nevypadá jejich vztah ho hrozný a chovají se k sobě,jako cizím a proč?Tom závidí Billovi oblibu u rodiných příbuzných a i u učitelů.Bill doufá,že se všechno snad časem otočí k lepšímu a průběhem dvou let se mají naučit,že pojem dvojčata není jen slovo,které vystihuje,ale hlavně to co bylo ukryto někde hluboko v obou z nich.

Bill Kaulitz:Je jednou z hlavních postav je velice talentovaný na sloh.Čímž si získal především učitelku pravopisu a literatury.Nikdo si na něj nemůže stěžovat je daleko klidnější Tom a je to takový mazlíček Simone Kaulitz.

Tom Kaulitz:Billovo dvojče.Je Billův pravý opak a zvlášť prvních dílech by si zrovna nevysloužil označení nejlepší bratr.Je dost závistivý a taky trochu arogantní.Učitelé ho nesnáší pro jeho smělou a drzou povahu.Často ho srovnávají s Billem což Toma vytáčí do nepříčetnosti.

Andy:Tomův nejlepší kamarád.V poslední době si,ale myslí že to Tom přehání a tak se občas kamarádí i s Billem,ale jen když se nikdo nedívá.Andy se Toma tak trochu bojí a proto mu všechno odkýve.

Nick:Billův nejší kamarád a je pro něj skoro náhražka bratra.Nick je takový eko kluk z vlastní hlavou a vlastním názorem.S ničím se nemazlí.Raději než Tomovu partu si na začátku základní školy vybral Billa.Takže bude pravděpodobně i chytrý a skromný ;)

Simone Kaulitz:Mamka Billa a Toma má moc ráda oba své synky,ale k Billovi má zkrátka a blíž a v Tomový to po tomhle zjištění pořádně vře.Často si tahle žena neuvědomuje,že ze vzteku,srovnává své dva synky což vede k Tomu,že Tomovi nevědomky dává pokyn k tomu,aby Billa ještě víc ignoroval.

Joachin Kaulitz:skutečný otec má moc rád Toma vidí v něm to co v něm jeho žena nevidí.

Gordon Trumper:Pozdější přítel Simone