Srpen 2009

závažná otázka

31. srpna 2009 v 19:51 Popelnice
Tak dneska jsem s učitelkou jednalo o tom mém přestupu na jinou školu no a jak už to tak bývá nasadila mi brouka do hlavy.Říkala něco v tom smyslu,že na rok to nemá cenu a že mám dobrý známky a že by tím přišli o dobrou žákyni a bla bla no prostě znáte to.Takže bych to vzala asi z mého pohledu jde o to,že první půl rok pro mě na té nebyl vůbec lehký všichni mě ignorovali a v podstatě se dá říct,že jsem něměla vůbec nikoho.V té době jsem se rozhodla,že přestoupím.Možná to byl zkrat nebo emoce,nebo touha po skutečným přátelství,který jsem v životě poznala vlastně jen jednou,protože jsem nikdy nebyla moc průbojná.Jsem člověk co vždycky doufá,že najde pravé přátelé určitý nákolnost.Neznám,jaký to je vyrazit s přáteli někam do kina nebo nakupovat s kamarádkami v obchodech na to nemám dost přátel.Jsou chvíle,kdybych toto všechno chtěla spoustu kamošů partu se kterou se můžu zasmát,ale problém je v tom,že jsem hrozně nejistá na tu školu jsem rozhodla přestoupit hlavně z důvodu,že doufám,že když začnu od začátku konečně se nějak prosadím a teď se dostávám ke své otázce Mám nebo nemám přestoupit?

Muse-MK Ultra

30. srpna 2009 v 13:33 Muse

Dva Tomové aneb skrytá láska 9

30. srpna 2009 v 10:39 | MK-Kudibal |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 9
Devátý díl je tu, tak si ho užijte moji dva věrní čtenáři
♥.

U kluků na chatce:
Přesně v domluvenou hodinu, čekal Steiner před chatkou svých kamarádů z party. Hned po prvním zaklepání mu bylo ihned otevřeno a Dan ho netrpělivě vtáhl do chatky.
"Co tak netrpělivě?"
"Jde o Kaulitze. Posaď se," vybídl ho Dan, sám se usadil na své posteli a čekal až začne mluvit Markus, který se líně vyhoupl z pololeže do sedu, zhluboka se napil vodky vedle postele a pak spustil:
"Jde o to, že to s Kaulitzem moc protahuješ samozřejmě. Ano řekl jsem ti, že to nechám na tobě, ale chci aby sis pohnul a nešetřil ho."
"A můžeš mi říct, jak to mám asi tak udělat?"
"Tak na něj přestaň brát konečně ohledy a zbav se ho tím, že mu to řekneš."
"Markusi ty vůbec nevíš, jaká je to ve skutečnosti citlivka zničilo by jej to." Markus znechuceně protočil oči. Nesnášel když někdo měl takové řeči o tom, že někdo by se měl šetřit protože je citlivý. On nic takového neznal. Láska a něha, to byly dvě věci co mu přišli spíš pro smích.
"Hele Steinere, přestaň být taková cíťa a buď aspoň jednou v životě tvrdý. Takovou citlivku jako si ty jsem už dlouho neviděl nebo snad chceš, aby tě tvoje vysněná měla za teplouše?"
"Ne to nechci, dneska se ho zbavím."
"Fajn, tak to je všechno můžeš jít." Steiner se zvedl a vyšel z chatky.

Vlastně čekal podobný druh rozhovoru, ale doufal, že se mýlí. Jak se ho má sakra zbavit, když jej Kaulitz tak moc miluje? Zamyšleně vstoupil do své chatky, kde už jej uvítal rozzářený Tom. Políbil jej na rty. Steiner jej začal opatrně líbat na krku a na ušním lalůčku, skoro jako by se mu omlouval za to co musí dnes udělat. Tom pod jeho polibky vrněl jako koťátko.
"Hm chci tě," zamručel mu Tom do ucha a natiskl se na něj. Steiner si ho vyhoupl a v náručí si jej odnesl do postele. Na tom všem bylo asi nejhorší, že Steiner začal mít Toma rád, dokonce moc rád a mazlení s ním, jak po chvilce zjistil, mu ani za mák nevadilo. Ale pokud nechtěl být za teplouše, což nechtěl, nemohl si připustit žádné velké city.
"Dnes si trošku zdřevěnělý Tome," prohodil jen tak mimochodem, když na Steinerově tváři pohrával stále nepřítomný výraz.
"Eh, ale ne jen trošku přemýšlím."
"Tak nepřemýšlej škodí to zdraví," vyprskl Tom smíchy a plácl Steinera přes zadek.
"Hej mlátit mě po zadku nebudeš," začal Toma lechtat a ten smál jako šílený a snažil se jej všemožně odstrčit, ale bezvýsledně a tak se dál svíjel, slzy mu smíchem tekly po tváři.
"Dost už nemůžu." Steiner jako na povel přestal a místo toho si k sobě Toma přitulil. V takových chvílích mu bylo hezky, téměř vždy zapomněl i na sázku a na to, že mu tohle hezké dnes skončí a Tom jej bude nenávidět a možná se mu i pomstí, čemuž by se vůbec nedivil.

Bill
Bill se zničeně vrátil do tábora. Měl roztrhané džíny, tričko měl špinavé od hlíny a od krve z poškrábaného krku. Všichni se za ním udiveně otáčeli, ale jemu to bylo jedno. Okamžitě si zalezl do chatky, kde vytáhl svojí tajnou zásobu cigaret Marlboro a jeden zapalovač a vydal se za chatku. Učitelka je nikdy nesměla vidět kouřit to by bylo zle a tak všichni chodili za chatky. Bill zapálil jednu a požitkářsky z ní potáhl. Jeho tělem se rozlil povědomý klid, který mu sice vydržel jen krátce, ale aspoň něco. Bill se opřel o plot za sebou a v mysli mu opět vyplul obrázek Toma a Steinera. V krku začal pociťovat opět knedlík a tak své tělo odměnil dalším silným potáhnutím s cigarety. Jakmile vykouřil celou cigaretu váhal jestli si má zapálit další. Nakonec tuhle myšlenku zahnal a vydal se zpět do chatky.

Večer:
Diskotéka byla v plném proudu, kolem nahlas vyhrávala hudba, někteří tancovali jiní hledali svoje tajné idoly. Opodál stála i Filoména a čekala až uvidí svého Steinera a brzy se dočkala, ale co to? Po jeho boku si kráčel Tom Kaulitz a usmíval se šťastně na všechny strany. Zdálo se jí to a nebo se Tom sem tam kouknul na Steinera zamilovaně. Rozhodla se, že to půjde zjistit. Vydala se k nim, nahodila sexy usměv a co nejvíc se vyprsila. Za chvíli stála naproti nim a vyzývavě koukala na Steinera.
"Ahoj, nechtěl by sis zatancovat?" Steiner se po očku podíval na Toma, co na to říká.Tom namísto odpovědi chytnul Steinera za rameno a se slovy:"Dáváme si pánskou jízdu" si jej odtáhl k baru. Filoména jen nechápavě stála a koukala se za nimi.

Náš strom11

30. srpna 2009 v 10:38 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 11

Tak tady máte jedenáctý díl. Nevím jak dlouho to ještě bude trvat, ale vidím to na tři možná čtyři díly a konec. Nemám ráda, když se něco moc vleče a podle mě je 15-14 dílů poměrně dost. Doufám, že vás ta povídka ještě nenudí.
Dojeli na místo. Kolem jejich auta se tlačilo nespočet fanynek, které toužily po tom dostat se k ním co nejblíž. Jako vždycky Bill pociťoval určitou nervozitu vůči těm holkám. Věděl dobře, že stačí málo a ony by jej umačkaly. Nejistě se z okna díval na ten dav, zatímco jeho bratr rozhazoval z okna neodolatelné úsměvy. Některé když zahlédly, že Tomův úsměv zavadil právě o ně omdlévaly nebo pištěly ještě víc. Tom si na rozdíl od Billa užíval obdiv holek, který chtěl prostě jen odehrát ten zpropadený koncert a pak se zavřít v pokoji a nevylézt dokud to nebude nutné.

Auto zastavilo. Všichni vystupovali, jako první samozřejmě Bill, který nahodil nucený úsměv, zamával všem fanynkám na pozdrav, rozdal pár podpisů a vydal se do zákulisí. Hned za ním přišli géčka a nakonec Tom se dvěma telefonními čísly v ruce, které si chvilku prohlížel, nakonec se ušklíbl jedno číslo hodil do koše a jedno si schoval.
"Proč si to jedno vyhodil?" Zeptal se nechápavě Georg.
"Protože ta holka co mám teď její číslo v kapse byla hezčí."
"Hm, ale třeba ta druhá má zase víc rozumu."
"Ta druhá byla taková hysterka. Když jsem se jí chtěl podepsat tak se rozbrečela se slovy, že mě miluje a ať jí zavolám a když jsem si to číslo vzal tak omdlela." Ušklíbl se Tom.
"Hej fakt?" Rozesměje se Georg.
"To bych to asi neříkal. Když si představím, že bych měl být s někým takovým mám značně smíšené pocity." Ušklíbne se.
"Beztak nezavoláš ani té druhé," seknul po něm Bill pohledem.
"A proč myslíš, že ne Mecki? Dlouho jsem neměl žádnou známost."
"Protože vždycky jen machruješ a skutek utek." Bill tušil, že z toho nemůže vzejít nic dobrého, ale Bill malinko rozladěný z těch Tomových řečí v tourbuse a v takových chvílích býval ještě upřímný než bylo zdrávo.
"Chceš se vsadit nebo co?" Tomův ostrý pohled napovídal, že toho má právě tak dost. Bill se chtěl už už stáhnout, ale to by nebyl on, aby všechno ještě nezhoršil.
"Klidně, o co?"
"O padesát euro, když jí dostanu do postele." Géčka jen nevěřícně koukala na dvojčata, která právě uzavřela naprosto nesmyslnou sázku o dostání nějaké fanynky do postele.
"Jste blbý," okomentoval to Gustav a sklonil hlavu zpátky ke své hře na mobilu. Georg to radši ani nekomentoval.

Do koncertu zbývalo pár minut a tak už jen čekali až jim David pokyne, že můžou vyjít na podium.
"Můžete jít kluci," pokynul jim. Bill vyšel na podium jako první. Jako pokaždé dívky spustily největší rámus. I když Bill neflirtoval a nevěnoval se jim příliš okatě, většina fanynek ho měly nejraději. Jako druhý vyšel Tom a za ním géčka. Všichni si zapojili svoje nástroje a mohlo se začít . Billovi v té chvíli, ale úplně vypadl text. Kluci už začali hrát a Bill pořád přemýšlel, jakže to vlastně bylo. Tom se za svým bratrem nechápavě otáčel. Bill se na něj zoufale otočil, dívali se vzajemně do očí v té chvíli si Bill všechno vybavil a začal do toho dávat úplně všechno. Nakonec to byl jeden z nejlepších koncertů vůbec i David je pochválil, ale když Bill čekal, že jej pochválí i jeho bratr nedočkal se. Po koncertě se někam vypařil.

Limp biskit-Behind Blue eyes

29. srpna 2009 v 18:30 Popelnice
Tuhle písničku jsem si celkem oblíbila

Holky vy mě některý děsíte

27. srpna 2009 v 19:03 diety a typy na krásu
Vím,že to sem zrovna moc nepatří,ale po tom co jsem projížděla některé blogy si myslí,že je docela od věci se k tomu vyjádřit.Třeba dnes jsem pro zajímavost projížděla blogy holek co se rozhodly zhubnou což by nebylo zase tak zvláštní,ale ty holky využívaly diety modelek,která se mimochodem skládá pouze s ovoce a pak tam byla jedna dieta,kterou bych nevydržela ani já konkrétně je to dieta,kdy za celý den sníš jen 3 racio chlebíčky a když si představím,že tuhle dietu držím týden je mi na omdlení už teď.Tohle mě nějak donutilo k tomu,abych vám tu napsala trošičku lepší dietu
V prvě řadě bych rozhodně nevyřazovala mléčně výrobky zvlášť pokud je ti méně než 18 let jenom bych to nahradila méně tučnými mléčnými výrobky.
Další,který se prý při dietě celebrit musí vynechat jsou přílohy,jako rýže,,brambory atd.(brambory jsou zdravé a pokud si hodíš jednu dvě brambory tak se nic nestane)

Trošku jednodušší jídelníček:
Snídaně:2plátky žitného chleba se sýrem,jogurt
svačinka:rajče připadně jiné ovoce nebo zelenina
oběd:podle toho co ti mamka ukuchtí,akorát musíš dát pozor,aby to nebylo moc tučné nebo sladké.
Večeře:podmáslí a jakoukoliv zeleninu nebo ovoce
Já jsem takhle nějak hubla a z pohybem i bez to jde akorát nesmíš pít nic slazeného a samozřejmě si úplně odepřít fast food,zákusky atd.

The rasmus animace

23. srpna 2009 v 12:31 The rasmus

image
No Fear
Sail Away


Sory lidi

21. srpna 2009 v 16:04 Kecy kolem blogu
Takže zas tu nic nepřibylo no a důvod?Je to prostý po pěti letech co jsme nečistili počítač tak jsme na to v podstatě doplatili měli jsme pomalý inteenet a úplně nám přestaly jet hry tak jsme to museli šoupnout na vyčištění tak se omlouvám :)

Jayk3m-Libim se ti mp3

17. srpna 2009 v 18:01 Jayk3m
Ježiš tak z této písničky nemůžu.Musím se přiznat,že patřím mezi ty co maj libko,ale to jenom proto abych se v nudných chvílích nějak zabavila a měla s kým pokecat no posuďte sami.


povídka Silen Hill

17. srpna 2009 v 17:02 | MK-Kudibal |  Silent Hill
Takže na poslední chvíli vám prozrazuji novou povídku o Tokio Hotel. možná je to šílenost,ale já už jsem hold od přírody blázen a tahle FF mě napadla úplně náhodně.Je to podobný děj,jako v hororu až na to,že to možná bude víc chápat.Já totiž trošku projížděla internet,abych ten děj aspoň trochu pochytilo o čem to shruba bylo no a vnikla z toho tato FF.Jinak jestli jste neviděli horor kouknout se můžete zde,ale bacha je to trochu více děsivé :),i když na horor Nenávist to nemá ani z daleka.Dva Tomové aneb skrytá láska 8

17. srpna 2009 v 16:26 | MK-Kudibal |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 8
Tak tady máte další díl povídky Dva Tomové. Nevím kolik bude ještě dílů, ale asi hodně, tak příjemné počtení.

Bill:
Pohled, který se Billovi naskytl ho dokonale vyvedl z míry. Tom seděl Steinerovi na klíně, jemně se k němu tulil a špital mu do ucha něžná slovíčka. Bill jen fascinovaně stál ve dveřích a nevěřil svým očím. Když se trochu probral, prudce zavřel dveře a utíkal pryč. Nezajímalo ho, že bude mít průšvih od učitelky, přelezl hlavní táborovou branku a utíkal směrem do lesa. Kluci co byli na službě u brány se za ním dívali jak za bláznem, kroutili nad ním hlavou a klepali si na čelo. Ani jeden Billa nezastavil.
Na co? Byli zvyklí, že v poslední době byl Kaulitz mladší ještě větší podivín než předtím,
svými reakcemi je neustále překvapoval a tak nezavolali ani učitelku, aby ho prozradili.

Bill zatím běžel neznámo kam. Do tváří jej šlehaly větve stromů, ale jemu to bylo jedno. Neuhlídal bratra a ještě hůř vypadalo to, že se Tom dal dohromady se Steinerem. Billa nikdy ani ve snu nenapadlo, že by se ti dva mohli dát někdy dohromady jako pár. Bill těžce dosedl pod nějaký strom do mechu. Byl na nějaké pasece, ani nevěděl kde.Teprve tady vyšly na povrch veškeré jeho emoce a on se naplno rozeštkal. Sakra proč musí být Tom můj brácha? Proč? Spousta otázek, ale žádná odpověď.
Bill se schoulil do klubíčka a opřel se o strom. Z očí mu stále skapávaly slzy, avšak on už brečel jen potichounku.

Tom:
Tom se mezitím s úsměvem odpoutal od Steinera a vytáhl ho za ruce na nohy.
"Pojď půjdeme se spolu někam podívat. Tady může kdokoliv přijít a dnes chci, aby byl celý den jen náš." Steiner měl co dělat, aby mu po tak láskyplných větách, které mu Tom neustále říkal, udržel na uzdě svoje udivené pohledy. Vždycky si myslel, že Tom Kaulitz je namyšlený frajer, kterému jde jen o to dostat každou druhou holku do postele. Tady viděl,jak moc se v Tomovi spletl. Nebyl ani zdaleka takový frajer, jak mu ho popisovali kluci ze třídy. Bylo to takové citlivé a milé stvoření, snad ještě citlivější než jeho bratr.
Což Steinerovi znemožňovalo plány. Kdyby aspoň nebyl tak milý a neříkal mu, že ho miluje.
"Nad čím přemýšlíš?" Ozvalo se mu těsně u ucha. Malinko sebou trhl, nečekal to.
"Ehm, ale nic jen pořád nemůžu uvěřit tomu co se mezi námi děje. Víš je to trochu zvláštní."
"To je, ale jsem rád, že jsme spolu. Po té noci, která pro mě neskutečně znamená." Steiner si v duchu povzdechl, vážně z něj byl Kaulitz úplně mimo. Nahlas však musel použít nějakou větu hodnou zamilovaného člověka.
"Pro mě to taky neskutečně moc znamená, myslel jsem, že to necítíš stejně."
"Já myslel, že jsem docela nápadný. To jak jsem pořád odbíhal na záchod, když jsme měli tělák nebo to jak jsem se chvěl, když ses mě dotýkal." Steiner si do detailu vybavil všechny situace a musel uznat, že občas se opravdu choval podivně, ale on to vždycky ohodnotil tak, že si na to prostě domyslel, že je Kaulitz divný pořád a tím to haslo.
"No jo, jsem hrozně nevšímavá osoba," usmál se. Chtěl chytnout Toma okolo ramen, ale zastavily jej pohledy kluků z jeho party co stáli opodál a divně se něj koukali. Steiner od Toma malinko odstoupil a čekal co budou dělat. Po chvilce, kdy si oba dva měřili zvláštními pohledy se vydali směrem k nim. Steiner čekal co udělají, ale jen bez zájmu prošli kolem nich a jeden z nich vložil Steinerovi do kapsy lísteček.
Na kterém stálo: "Přijď dnes kolem čtvrté k nám, potřebujeme se s tebou na něčem domluvit ohledně Kaulitze."

Náš strom 10

14. srpna 2009 v 20:17 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 10
Tak další díl Náš strom. Občas nemůžu uvěřit, že už je to desátý díl, ale je to tak
. Jinak tento díl už se bude odehrávat z roku 2006 čili rok, když se TH proslavili. Tak komentujte a příjemné počteníRok 2006:
Dva roky utekly od té doby co Tom prožil již druhý podraz od Mel. Trápil se dlouhé měsíce. Po domě chodil jako tělo bez duše a Bill se na to dál nemohl dívat. Ničilo jej vidět Toma takhle, protože si začínal víc a víc připouštět, že Toma miluje a byly chvíle kdy se chtěl vykašlat na to co je morální a co ne a říct mu pravdu. Ale pořád tady bylo spoustu věcí v prvé řadě.
Tom si udržoval od citů určitý druh odstupu, skoro jako by se bál znovu zamilovat. Ta druhá věc byla, že to co se mezi nimi stalo Tom bral pravděpodobně jen za takový úlet, aspoň Bill si to myslel. Nemohl mu to mít za zlé. Přece jej poprvé odmítl, ale v té době se bál a navíc si nebyl stoprocentně jistý co cítí. Až teď po dvou letech kdy se rozhodl vzdát se svého snu být spisovatelem a splnit sen Tomovi o hudební karieře, kterou vždy považoval za něco čím by se v životě nechtěl řídit, si připustil, že Toma skutečně miluje. Ano Bill se rozhodl kvůli bratrovi založit skupinu, aby byl šťastný. A povedlo se.
Tom se začal opět naplno smát a užívat si života skoro jako kdysi. Bill vždycky,když měl zazpívat před takovým množství lidí se hrozně styděl, vždy měl co dělat, aby z podia neutekl. Ty páry očí co se na něj upíraly, ten burácivý křik fans, nebylo to nic pro kluka co byl vždy introvert, co se rád držel v pozadí, ale pro Toma to dělal rád.

Zrovna dnes měli mít koncert a Bill už teď pociťoval nevolnost. Chtělo se mu zvracet a srdce bilo nepřestavitelnou rychlostí a to měli vystupovat zhruba za hodinu a půl. Bill se snažil přijít na jiné myšlenky a nepřehrávat si v hlavě ty zaujaté pohledy všech těch dívek, které by se mu ihned odevzdaly. Jeho povídka už dva roky ležela bez povšimnutí na jeho nočním stolku v hotelu. Brával jí i teď sebou byla to součást jeho života. Něco co jej drželo nad vodou, když mu bylo nejhůř. Dlouho nenapsal žádný díl i když povídka nebyla dokončená.
Jednou přece přísahal, že jí dokončí až bude úplně šťastný což Bill nebyl. V tu chvíli jej napadla jedna věc. Co kdyby zkusil něco napsat teď, když pociťuje takovou nervozitu před koncertem. Vzal do ruky propisku. Chvíli přemýšlel, nevěděl, jak by se měla jmenovat další kapitola. Nakonec jí dal výstižný název Rette mich. Název se hodil jak k tomu o čem byla ona píseň, tak i k tomu v jaké situaci se právě nacházel. Slova se zase jako kdysi snášela pomalu na papír a Bill byl zase ve svém živlu. Tohle miloval, tohle byl jeho život. Kapitola končila po dvou stránkách, které zaplnil během půl hodiny, když se ozvalo netrpělivé zaklepání na dveře.
"Bille, brácha už musíme jet nebo přijedeme pozdě a to já nechci na to se moc těším až zase dostanu nějaké telefonní číslo." Bill si tiše povzdechl.
"Copak jich ve svém mobilu nemáš dost? Jo jasně Tome, už jdu." Spěšně zaklapl deník a společně s Tomem se vydal do tourbusu, kde už na ně čekali Gustav s Georgem. Tom si okamžitě sedl k Georgovi a začal mu vášnivě vyprávět o tom, jak dneska zase uloví nějakou kost a Bill jen tiše trpěl. Bylo to pro něj hrozné, když viděl jak Tom flirtuje s jinýma tak moc se za tu dobu změnil, ale aspoň ho měl…..jako bratra.

Jayk3m-videa

14. srpna 2009 v 11:55 Jayk3m
Já mám ráda Jak3m,protože má takový spravně depkáčský songy a když je člověku nejhůř je to takový menší afrodiziakum,že v tom není sám.
A poslední písnička úplně se v ní vidím :)


Dva Tomové aneb skrytá láska 7

11. srpna 2009 v 17:35 | MK-Kudibal |  Dva Tomové aneb skrytá láska
Dva Tomové aneb skrytá láska 7
Tak sedmý díl Dvou Tomů. Musím říct, že atmosféra v této povídce houstne. Taky mám menší výčitky z toho, že jsem včera neměla čas sem něco hodit. Tak Tessy si jediná čtenářka této ff tak si ji užij, díl je speciálně pro tebe


Jako první se vzbudil Steiner. Opatrně ze sebe Toma setřásl. Tom ze spaní nesouhlasně zamručel a přetočil se zády ke Steinerovi. Steiner mezitím posbíral svoje věci a hodil je do tašky se špinavým prádlem. Ze skříně si vytáhl nějaké oblečení a šel se projít kolem tábora. Potřeboval si pročistit hlavu. Věděl, že bude pro něj velmi těžké Tomovi říct, že to všechno byla jen sázka z Markusem. Pořád nevěděl jestli normálně jít za ním a chladně mu do očí říct:
"Byla to jen sázka, promiň neber to vážně." Tohle se mu zdálo příliš kruté. Sakra proč mě miluješ Kaulitzi? Tím sis to všechno jen zkomplikoval.
V hlavě mu pořád vířila Tomova slova Miluju tě. A pak se v představě objevila i jeho vlastní slova, u kterých měl za to, že nezněla ani z části tak upřímně, jako Tomova. Avšak Tom to v tu chvíli nepoznal. Byl zaslepený láskou.

Steiner nepřítomně ryl špičkou boty do písku. Ve svém zamyšlení si nevšiml, že došel na zadní táborové hřiště. Když si to uvědomil rozhodl se zde na chvíli zdržet. Usadil se na místě, kde předtím seděl Bill a nepřítomně koukal do dálky. Z toku jeho myšlenek ho vyrušilo až slabé zakašlání po jeho pravici. Byl to Markus. Široce se na Steinera usmíval a podával mu svojí láhev coca-coly.
"Co tu tak sedíš. Měl bys slavit, zbavil ses panictví, sázku si vyhrál, Kaulitzovi ses pomstil, tak bys měl oslavovat."
"Nechci slavit. Ještě není konec, včera jsem mu nestihl říct, že to byla sázka."
"A proč si mu to hned neřekl?" Zaklepal si Markus na čelo.
"Vždyť hned usnul, jak zabitý a navíc...nevím jak mu to mám říct." Markus znuděně protočil oči. Občas mu Steiner připadal, jako nějaká přecitlivělá holka.
"Kámo, občas si říkám jestli jsi neměl být holka. Copak je takový problém jít za ním a říct mu:"Kaulitz neber to vážně byla to jen sázka." Steiner vykulil oči.
"To myslíš vážně? Vždyť by ho to porazilo. On mi včera řekl, že mě miluje."
"Milu-cože?" Markusovi začaly cukat koutky a po chvíli se neudržel a začal se svíjet na zemi smíchy.
"Hej to myslíš vážně Kaulitz tě miluje. Ježiš největší děvkař na škole se zamiloval do kluka hahaha. Já vždycky věděl, že on a jeho brácha jsou divní, ale myslel jsem, že teplej je akorát Bill."
"Hele nesměj se a radši mi poraď."
"Ok už jsem v klidu. No tak když tě miluje tak to je menší komplikace. Pravděpodobně když mu to řekneš bude tě nenávidět a možná mezi vámi bude menší konflikt, no menší nebudu ti lhát bude to pořádný konflikt a možná ti vyškrábe oči. No, ale abych se moc nevykecával poradím ti strategii pro takové citlivky, jako jsi ty. Takže nejlepší řešení bude, když si ho prostě nebudeš všímat a budeš se mu vyhýbat. Tím mu snad dojde, že to pro tebe nic neznamenalo."
"Ty já nevím zdá se mi to snad ještě krutější než ta první možnost." "Tak víš ty co udělej co uznáš za vhodné ty a poraď si sám. Jo a Steinere dnes večer je párty na tvou počest u nás na chatce tak přijď bude tam i Filoména." S tím se otočil a pomalu odcházel.
Steiner si povzdechl zvedl se ze země a vydal se zpět do chatky. Neměl vůbec promyšlené, jak se bude k Tomovi chovat. Nakonec si řekl, že nejrozumnější řešení je nechat Toma při tom, že spolu jakože chodí. V chatce už na něj Tom netrpělivě čekal a s úsměvem k němu natahoval ruce. Steiner se nechal stáhnout k němu do náruče a útrpně poslouchal ta něžná slůvka, která mu Tom špital do ucha.
"Miluje tě strašně moc," šeptal mu tiše do ucha a něžně jej pusinkoval na tvář a na krk.
"Já tebe taky," šeptl Steiner a spojil jejich rty v polibek.


Bill:
Bill se mezitím líčil umývárně. Už od rána měl divný pocit, že něco není tak, jak by on chtěl. Cítil se podivně a věděl, že to má co dočinění s jeho bratrem.
"Au," zavyl bolestně. Málem si vypíchl oko. Tužku hodil zpátky do taštičky. Bylo to zbytečné, nedokázal se soustředit. Jeho myšlenky stále utíkaly k Tomovi a proto se pro svůj klid rozhodl, že jej půjde zkontrolovat. Ještě jednou se prohlédl v zrcadle a rychlou chůzí si to nakračoval k chatce svého bratra. Opatrně zaklepal a čekal na odezvu. Nic se neozvalo.
Bill se uklidňoval, že třeba Tom ještě spí, ale něco mu říkalo, že není něco tak, jak by chtěl a že by měl rozrazit dveře. A tak se nerozmýšlel a prudce otevřel.

2 Parodie

11. srpna 2009 v 11:49 videa
Musím říct,že je to místy dobrý a místy trapný.

Vytvořený nápis

11. srpna 2009 v 11:30 Moje výtvory


Není to zrovna umělecké dílo,ale jako první výtvor to jde

Náš strom 9

11. srpna 2009 v 11:20 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 9
Tak další díl. Musím uznat ,že je docela těžký napsat něco úplně do dokonalosti. Já osobně jsem ráda, že se vám to pořád jakž takž líbí. Tak komentujte, kritizujte, no prostě podle toho, jak se ten díl zdařil.

Bill zrovna seděl v obývacím pokoji a uvažoval jestli přepsat kapitolu s názvem First kiss. Najednou se ozvalo silné prásknutí dveří a následné hlasité vzlyky vycházející s předsíně. Bill se pomalu zvedl a došoural se ke dveřím. Vykoukl ze svého pokoje. Podíval se napravo nalevo, poté se vydal po schodech dolů do předsíně. Jakmile uviděl Toma sedícího na zemi a hlasitě vzlykajícího, udělalo jeho srdce salto. Okamžitě k němu přiklekl. Chvíli váhal, Andreas ho varoval, že v takových chvílích se Tom stydí za svoje slzy a každého od sebe odhání. Jenže Bill se nemohl dívat na tu hromádku neštěstí před sebou. Opatrně k němu vztáhl ruku a jemně jej pohladil po vlasech. Chvíli čekal co Tom udělá, ale ten se do doteku opřel a mazlil se z jeho dlaní, což Billovi dodalo odvahu a stáhl si Toma k sobě na hruď. Bylo to zajímavé sousoší ten slabší teď uklidňoval silnějšího a šeptal mu do ucha konejšivá slůvka. Po chvíli se Tom aspoň trochu uklidnil. Bill se dvakrát nerozmýšlel musel se zeptat.
"Tome co se ti stalo.Proč brečíš?" Tom si povzdechl. Nebyl zvyklý se právě Billovi svěřovat, ale nikoho jiného kromě Billa a možná Andyho neměl. A tak se nadechl a začal vyprávět o tom, jak došel na schůzku, chtěl Mel říct co k ní cítí a najednou se tam objevil Dan. Bill ho tiše poslouchal a čím dál tím víc se v něm hromadil vztek na Dana a především na Mel za to, co mu udělali. Ovšem na druhou stranu měl trochu radost z toho, že to bratrovi to s ní nevyšlo.
"Proč si tam vlastně šel když tě už jednou podrazila?" Zeptal se Bill, když Tom skončil se svým vyprávěním.
"Proč Bille? Já jsem jí miloval, myslel jsem, že by to teď třeba mohlo být jiné než po té události na tom školním dvoře." Bill si povzdechl. Myslel si, že kapitola Mel byla pro bratra uzavřená, vždyť už si to po tom prvním incidentu musel urovnat v hlavě, že Mel o něj prostě nestojí, že je na něj, nechtěl říct, že stará, ale byla o rok a půl starší a zajímali jí vyspělí kluci.
"Tome ona o tebe nemá zájem a ty máš na víc. Si pro ní moc," chvilku se zamyslel "mladý." Dokončil svojí větu. Čekal co mu na to odpoví. Tom chvilku vypadal, že mu přijde divné, že by jeden rok mohl být pro holku problém, nakonec ze sebe vypravil.

"Myslíš, že je pro ní problém být s o rok mladším klukem?" Bill pokýval hlavou. Vážně doufal, že by se bratrovi mohl dnes svěřit se svými novými pocity, které cítil v jeho blízkosti.
Jenže, jak se mu mohl svěřit, když Tom měl pořád plnou hlavu Mel Martinové. Ano to co se stalo sice bylo něco, ale Tom to zjevně po Billově couvnutí uzavřel, jako chvilkové poblouznění. Bill teď litoval své chyby, že couvl, když měl šanci, jenže to ještě nevěděl, jaké účinky bude mít to bratrovo rande a jeho reakce.
Prostě celé co se stalo chtěl přejít mávnutím ruky a až dnes si uvědomil, že to zkrátka nepůjde.
"Ano myslím, že rok je pro ní moc. Jako každá mladá holka touží po starším." Tom si Billa zkoumavě prohlížel. Jeho pohled se stočil k Billovým očím. Viděl v nich zmatek a něco před čím sám Bill se snažil utéct.
"Víš Bille, právě tohle je pravda, kterou málokdo když je zamilovaný chce slyšet, ale asi máš pravdu." Tom se postavil, vypadal najednou podivně vyrovnaný, ale jeho hlas zněl jakoby prázdně. Teď chtěl být Tom chvilku sám. Cítil obrovské zmatení.
Na jednu stranu byl ponížený. Měl už podruhé zlomené srdce Naděje na Mel v něm vyhasla úplně.
Na straně druhé cítil k Billovi podobný, ale přitom trošku odlišný silný cit.

Chtěl odejít, ale zastavila jej ruka na jeho zápěstí.
"Počkej," Tom se otočil a tázavě se na Billa zadíval. Bill nevěděl jak má větu formovat. Nemohl mu říct miluju tě. Sice si už byl na 60%jistý, že se do Toma asi zamiloval a pomalu mu začínalo být jedno i to, že to není morální, ale pořád bylo brzo a ještě to s tou Mel.
"Já víš….myslím, že se k tobě ani nehodí je jiná než ty. Pro lásku člověk potřebuje spřízněnou duši."
"Já vím, teď už je mi to konečně jasné." Čekal trošku jinou větu, ale věděl, že oba potřebují čas. Jenže jak dlouho všechen tenhle kolotoč bude trvat?