Náš strom11

30. srpna 2009 v 10:38 | MK-Kudibal |  Náš strom
Náš strom 11

Tak tady máte jedenáctý díl. Nevím jak dlouho to ještě bude trvat, ale vidím to na tři možná čtyři díly a konec. Nemám ráda, když se něco moc vleče a podle mě je 15-14 dílů poměrně dost. Doufám, že vás ta povídka ještě nenudí.
Dojeli na místo. Kolem jejich auta se tlačilo nespočet fanynek, které toužily po tom dostat se k ním co nejblíž. Jako vždycky Bill pociťoval určitou nervozitu vůči těm holkám. Věděl dobře, že stačí málo a ony by jej umačkaly. Nejistě se z okna díval na ten dav, zatímco jeho bratr rozhazoval z okna neodolatelné úsměvy. Některé když zahlédly, že Tomův úsměv zavadil právě o ně omdlévaly nebo pištěly ještě víc. Tom si na rozdíl od Billa užíval obdiv holek, který chtěl prostě jen odehrát ten zpropadený koncert a pak se zavřít v pokoji a nevylézt dokud to nebude nutné.

Auto zastavilo. Všichni vystupovali, jako první samozřejmě Bill, který nahodil nucený úsměv, zamával všem fanynkám na pozdrav, rozdal pár podpisů a vydal se do zákulisí. Hned za ním přišli géčka a nakonec Tom se dvěma telefonními čísly v ruce, které si chvilku prohlížel, nakonec se ušklíbl jedno číslo hodil do koše a jedno si schoval.
"Proč si to jedno vyhodil?" Zeptal se nechápavě Georg.
"Protože ta holka co mám teď její číslo v kapse byla hezčí."
"Hm, ale třeba ta druhá má zase víc rozumu."
"Ta druhá byla taková hysterka. Když jsem se jí chtěl podepsat tak se rozbrečela se slovy, že mě miluje a ať jí zavolám a když jsem si to číslo vzal tak omdlela." Ušklíbl se Tom.
"Hej fakt?" Rozesměje se Georg.
"To bych to asi neříkal. Když si představím, že bych měl být s někým takovým mám značně smíšené pocity." Ušklíbne se.
"Beztak nezavoláš ani té druhé," seknul po něm Bill pohledem.
"A proč myslíš, že ne Mecki? Dlouho jsem neměl žádnou známost."
"Protože vždycky jen machruješ a skutek utek." Bill tušil, že z toho nemůže vzejít nic dobrého, ale Bill malinko rozladěný z těch Tomových řečí v tourbuse a v takových chvílích býval ještě upřímný než bylo zdrávo.
"Chceš se vsadit nebo co?" Tomův ostrý pohled napovídal, že toho má právě tak dost. Bill se chtěl už už stáhnout, ale to by nebyl on, aby všechno ještě nezhoršil.
"Klidně, o co?"
"O padesát euro, když jí dostanu do postele." Géčka jen nevěřícně koukala na dvojčata, která právě uzavřela naprosto nesmyslnou sázku o dostání nějaké fanynky do postele.
"Jste blbý," okomentoval to Gustav a sklonil hlavu zpátky ke své hře na mobilu. Georg to radši ani nekomentoval.

Do koncertu zbývalo pár minut a tak už jen čekali až jim David pokyne, že můžou vyjít na podium.
"Můžete jít kluci," pokynul jim. Bill vyšel na podium jako první. Jako pokaždé dívky spustily největší rámus. I když Bill neflirtoval a nevěnoval se jim příliš okatě, většina fanynek ho měly nejraději. Jako druhý vyšel Tom a za ním géčka. Všichni si zapojili svoje nástroje a mohlo se začít . Billovi v té chvíli, ale úplně vypadl text. Kluci už začali hrát a Bill pořád přemýšlel, jakže to vlastně bylo. Tom se za svým bratrem nechápavě otáčel. Bill se na něj zoufale otočil, dívali se vzajemně do očí v té chvíli si Bill všechno vybavil a začal do toho dávat úplně všechno. Nakonec to byl jeden z nejlepších koncertů vůbec i David je pochválil, ale když Bill čekal, že jej pochválí i jeho bratr nedočkal se. Po koncertě se někam vypařil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

četl/a jsi Náš strom 11?

click 100% (3)

Komentáře

1 Elisss Elisss | Web | 1. září 2009 v 12:02 | Reagovat

Ten Tom je děsná trubka..XD
Určitě si šel za tou holčinou...
Pitomá sázka:/

2 ŤikŤak ♥SB♥ ŤikŤak ♥SB♥ | Web | 1. září 2009 v 13:39 | Reagovat

to mě baví! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama