Líčení :)

12. září 2009 v 15:25 |  diety a typy na krásu
Kouřové líčení
jak na kouřové líčení?? tady mate o tom članek
Jsou k tomu zapotřebí 2 barvičky - jedna tmavá a druhá světlá. Světlou barvu nanes do vnitřního koutku a rozetři do ztracena. Tmavou barvu začni nanášet z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu a zároveň nahoru pod obočí. Směrem pod obočí se snaž tmavou barvu roztírat do jemnější vrstvy aby to nepůsobilo příliš tvrdě.

Z vnějšího koutku, kde začneš nanášet tmavou barvu, nanes další
vrstvu tmavé barvy, tentokrát dolu pod spodní víčko. Vytvoříš tím jakoby efekt "V", který dělá základ kouřového líčení. Celkový kouřový dojem umocníš, pokud do tohoto líčení naneseš černou tužku kolem celého oka - nemusíš se bát, světlá barva ve vnitřním koutku oko krásně rozzáří a nebude tak působit "orámovaně".
v černé
stíny podle barvy očí
Pro modré oči
Prozařte pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhněte po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.
Hvězdný tip: Vytvarujte oko hnědou tužkou. Poprašte víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Váš pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíte víčka přesně v místě ohybu.
pro zelené očí
"Vaše kočičí oči vyniknou, když je orámujete růžovou nebo teplým tónem levandulovéHvězdný tip: Pokud chcete získat sexy
pohled faraonky Kleopatry, obtáhněte víčko tekutou černou linkou. Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!
pro hnědé oči
Hřejivé čokoládové oči osvěžte chladivými modrými tóny. "Ve vaší malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes
Hvězdný tip: Ozdobte oční
střechy
světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhněte o
odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáte uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce


pozn.:DRžím se při líčení tím,že méně je někdy víc takže mě nikdo neuvidí zmalovanou,jako plagát)
šelem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama